Svetainių Kūrimas Nemokamai


Interneto svetainė – tai yra internetinis puslapis, kuris jo lankytojui suteikia visą reikiamą informaciją apie prekes ar paslaugas, kontaktinę informaciją, taip pat trumpą pristatymą apie įmonę. Visada galite pasinaudoti profesionalų paslaugomis, kad jums sukurtų profesionalią internetinę svetainę, tačiau šis procesas gali užtrukti. Verslo, projektų ar kitoje veikloje dažnai prireikia interneto svetainės greitai, nes norima pateikti tik pagrindinius dokumentus, pristatymą ir kontaktinę informaciją. Tokiu atveju WEB dizainas, SEO optimizacija ir kiti svetainės kūrimo etapai dažniausiai būna antroje vietoje. Todėl su šiandieniniais nemokamais įrankiais internete tokią svetainę patys susikursite greičiau, nei profesionaliems svetainių kūrėjams išdėstysite savo norus.

Kaip sukurti nemokamą svetainę?

Jei jums reikia internetinės svetainės greitai, tada galite pasinaudoti nemokamomis svetainių kūrimo programomis internete. Jas galite rasti įvedę “Google” paieškoje tam tinkamus raktažodžius, pvz., “nemokamas svetainių kūrimas”, “svetainių kūrimas nemokamai” ir pan. “Google” paieškos rezultatai siūlo daug internetinių puslapių, kuriuose galite susikurti savo internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę, pvz., “Mozello”, “Weebly” ar “Google Sites”.

Domeno registravimas:

Norint sukurti svetainę pirmiausia reikia užregistruoti jos domeną, o ši paslauga gali šiek tiek kainuoti. Jei visgi principingai nenorite išleisti nė euro, tada galite domeno ir neįregistruoti, tačiau tokiu atveju jūsų susikurta svetainė turės kur kas ilgesnį adresą, kuriame bus tos platformos operatoriaus pavadinimas. Be to, didžiausia problema gali kilti po to norint pasikeisti paslaugos teikėją, nes tokio internetinio adreso negalėsite persikelti. Jei visgi, nuspręsite sumokėti šiek tiek pinigų ir užsiregistruoti savo domeną, po to jį galite kilnoti kur norite. Be to, su tuo pačiu domenu po to galėsite susikurti ir profesionalią svetainę, todėl šiuo atveju nedidelė investicija gali būti naudinga. Jei iš anksto neužregistruosite savo domeno, galite patirti trukdžių, nes po to reikia laukti 2 valandas, kol .lt domenų vardų serverių keitimas įsigalioja. Tik keitimui įsigaliojus užregistruotas domenas pradeda vesti į sukurtą svetainę, todėl geriausia užregistruoti domeną ir tik tada pradėti kurti internetinę svetainę.

Kokia svetainių kūrimo platforma naudotis?

Manoma, kad Weebly yra geriausia nemokama interneto svetainių kūrimo programa, nes ji yra iš tikrųjų nemokama, kadangi leidžia nemokamai priparkuoti tikrą domeną. Weebly – vienintelė svetainių programa, kuri rodo tik nedidelę reklaminę juostą tinklapio apačioje, kai tuo tarpu kitos svetainių kūrimo programos nemokamai domeną leidžia priparkuoti tik bandomajam laikotarpiui. Nors Weebly yra mokama svetainių kūrimo platforma, tačiau nemokamai galite naudoti ribotą kūrimo versiją. Jei nenorite naudoti jau išvardintų svetainių kūrimo programų, tada galite naudoti “Google” teikiamą paslaugą “Google Sites”. Ji turi daug pliusų, pvz., joje yra mažai reklamų, turi lietuvių kalbą bei garantuoja saugumą, be to siūlo 100 MB saugyklą failams. Tačiau lyginant su kitomis svetainių kūrimo platformomis, “Google Sites” turi minimalius šabloniškus dizainus ir turinio formatavimo funkcijas. Bet jei jums reikia greito svetainės varianto, tada “Google Sites” puikiai tam tinka. Jums reikia susikurti Gmail vartotoją, o jei jau tokį turite, tai galite iškart ir pradėti.

Interneto svetainių kūrimas:

Svetainės kūrimo procesas nėra itin sudėtingas. Jei naudojatės “Google Sites” platforma, spauskite “Sukurti”, po to turite įvesti pavadinimą, pasirinkti savo svetainės dizainą ir patvirtinti. Galiausiai sukelkite visą turinį, kurį norite, o tada paleiskite savo svetainę. Turite padaryti, kad jūsų sukurta svetainė būtų vieša. Kai esate savo svetainėje, paspauskite “Bendrinti”, kai įsijungs leidimų nustatymai, nustatykite “Vieša žiniatinklyje” ir tada jūsų svetainę visi gali matyti. Po to, kai pradeda veikti svetainės domenas, jūs turite nemokamą internetinę svetainę, kuri veikia patikimai ir be jokių reklamų. Turite žinoti, kad tokia svetainė greičiausiai nesustiprins jūsų verslo įvaizdžio, tačiau gali puikiai pasitarnauti tol, kol užsisakysite profesionalią svetainę.

Interneto svetainės

Comments are disabled.