Projektai

Dif

Priglaistomas difuzorius puikus sprendimas norintiems stilingų lubų. Jūsų lubos bus vientisos ir lygios, be jokių išsikišusių dalių. Sumontavus mūsų difuzorius bus matomas tik tarpelis oro pritekėjimui. Difuzoriai puikiai dera su priglaistomais šviestuvais.

Peržiūrėti projektą

Mano Langai

Mūsų įmonė specializuojasi kokybiškų plastikinių langų ir langų remonto paslaugų srityse. Tai yra svarbūs sprendimai, kurie gali įtakoti jūsų gyvenimo kokybę ir patogumą. Mes esame čia, kad padėtume jums rasti geriausius ir tinkamiausius sprendimus.

Peržiūrėti projektą

Depeche Coffee

Kurdama “Depeche Coffee” siekiu, kad meistriškai ir šviežiai paskrudintą kavą būtų galima nusipirkti kiekvienam, ne tik atėjus į Halės turgų, bet ir neišėjus iš namų – užsisakant e.parduotuvėje ir gaunant į paštomatą arba pristatant tiesiai į Jūsų namus!

Peržiūrėti projektą

ICA Summit

InLinum organizes highly specialized, close-door global platforms of strategic gatherings, such as summits, exhibitions, conferences, face-to-face business meetings.

Peržiūrėti projektą

AutoGrupė

UAB „Autogrupė“ – įmonė, teikianti patikimų, kokybiškų, techniškai tvarkingų ir ekonomiškų automobilių bei jų aksesuarų nuomos paslaugas konkurencingomis kainomis.

Peržiūrėti projektą

MilnyParlon

MILNY PARLON – Luxury Personal Shopping & Styling company influenced by the global “Big Four” fashion capitals: Milan – New York – Paris – London.

Peržiūrėti projektą