Logotipų kūrimas tik €250

Gera kaina, aukšta kokybė

Kurdami logotipą įsigiliname į veiklą ir pritaikome labiausiai tinkančią grafinę išraišką. Svarbu nepalikti grubių stiliaus klaidų, tinkamai parinkti spalvas, šriftą ir ikonas. Savo klientams visada leidžiame rinktis – pateikiame 3 variantus ir NEMOKAMAI atliekame 2 revizijas.

Parašykite mums!

  Atlikti darbai

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kiek užtrunka logotipo kūrimas?

  Logotipą galime sukurti per 1 savaitę, tačiau jeigu reikalingos papildomos korekcijos, gali trukti ir 2 savaites.

  Kiek logotipų variantų aš gausiu?

  Klientui pateikiame 3 logotipo variantus, iš kurių jis pasirenka sau tinkamiausią. Yra buvę atvejų, kai pateikėme ir daugiau logotipo variantų. Suprantame, kad logotipas yra labai svarbi įmonės įvaizdžio dalis, tad klientai į tai žiūri atsakingai.

  Ar galėsiu paprašyti pakeitimų?

  Žinoma. Gavę kliento pageidavimą, mes visada atliekame pakeitimus, nemokamai siūlome 2 revizijas. To visiškai pakanka, kad klientas ir dizaineris rastų bendrą variantą.

  Kam priklausys teisės į logotipą?

  Kadangi klientui išrašoma sąskaita, tad visos teisės pereina tam, kas apmoka sąskaitą.

  Kokius failus aš gausiu?

  Atsiunčiame visus darbinius failus ir tris logotipo versijas: be fono, balto fono, tamsaus fono.

  Kam tinka jūsų kurtas logotipas?

  Kadangi pateikiame visus reikalingus failus, logotipas gali būti naudojamas interneto svetainėje, mobilioje programėlėje, ant vizitinių kortelių, reklamoje ir bet kur kitur, pagal kliento poreikius ir norus.

  Naujienos

  Projektų kūrimas, valdymas ir kitos naujienos

  Kaip naudotis Google Classroom?

  Google Classroom yra švietimo platforma, skirta mokytojams ir mokiniams bendrauti, dalintis užduotimis ir mokymosi medžiaga bei valdyti mokymosi procesą internete. … Read More

  Kaip atsisiųsti ir naudotis Zoom programa? Prisijunk ir tu!

  Zoom yra populiari nuotolinio susitikinėjimo ir internetinio seminaro platforma, kuri leidžia žmonėms komunikuoti, bendrauti ir dirbti nuotoliniu būdu. Štai žingsniai, … Read More