SEO paslaugos

Gera kaina, aukšta kokybė

Pirmame „Google“ puslapyje matoma interneto svetainė – tai, ko nori ir siekia kiekvienas verslas ar veikla. Sparčiai augant paieškos variklių populiarumui privalu būti matomiems paieškoje. Žinoma, tai užtrunka laiko ir reikalauja investicijų, tačiau pasiekus TOP pozicijas, viskas atsiperka. Ne vieni mūsų klientai „Google“ įvardija kaip pagrindini klientų pritraukimo įrankį. Interneto vartotojai neveda į paieškos laukelį „statybiniai blokeliai“, jeigu neieško jų nusipirkti. Patikėkite, vartotojas, kuris aktyviai ieško jūsų, yra 100 kartų vertingesnis už tą, kuris tiesiog naršo socialiniame tinkle ar naujienų portale.

Parašykite mums!

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kas yra paieškų variklio optimizacija (SEO)?

  Optimizuoti interneto svetainę paieškos varikliui reiškia tinkamai atlikti visą kompleksą paslaugų, į kurias įtraukiama:

  • Dizainas
  • Turinys
  • Vaizdo įrašai
  • Programavimas
  • Kliento psichologija

  Viską atlikus teisingai, paieškos variklis noriai rodys jūsų internetinį puslapį paieškoje.

  Kodėl SEO yra svarbu Jūsų verslui?

  Paieškos varikliai yra viena efektyviausių reklamos formų internete. 85 % interneto vartotojų kiekvieną dieną ieško informacijos „Google“. Jeigu Jūsų svetainė matoma pirmame paieškos puslapyje, tai geriausias įrodymas, kad esate kokybiškos paslaugos ar produkto tiekėjas. Šis klientų pritraukimo ratas yra pastovus ir kasdien užtikrina nuolatinius žmonių srautus.

  Kiek laiko reikia, kad pamatytume rezultatus?

  Viskas priklauso nuo konkurencingumo Jūsų nišoje. Mažai konkurentų turinčios sritys gali pasiekti pirmą puslapį jau per 2-3 mėnesius. Vidutinė konkurencija reikalauja bent 6-8 mėnesių. Super pelningos ir konkurencingos nišos gali užtrukti ir 2-3 metus. Net ir tiek laiko laukiant, pirmose pozicijose atsidūrusios svetainės atperka investicijas ir atneša didžiulį pelną. Jei norite greitų rezultatų, siūlome pradėti su Google Ads.

  Ar suteikiate garantijas?

  Galime garantuoti, kad Jūsų svetainė bus paieškoje. Naudojame tik leidžiamas ir „Google“ rekomenduojamas strategijas. Tikslios datos, kada pasieksime rezultatus, nepateikiame, nes tai būtų melas. Kiekvieną svetainę paieškos varikliai vertina skirtingai, tad tikrai nesišvaistome nerealiomis garantijomis. Turime sistemą ir pirmose paieškos pozicijose atsiradusius klientus, vadinasi, tą padarysime ir Jūsų verslui.

  Ar galite sutvarkyti baudą turinčią svetainę?

  Taip, atliekame baudų, gautų iš „Google“ sutvarkymą ir žalingų nuorodų valymą. Tai gali užtrukti iki 6 mėnesių, todėl būtina žiūrėti, kam leidžiate tvarkyti savo svetainės optimizaciją. Žalingos atgalinės nuorodos gali stipriai pakenkti bet kuriam verslui.

  Darbų procesas

  1

  Susipažinimas

  Vykdome pokalbį telefonu ar gyvai ir aptariame projektą, išsiaiškiname, ko tiksliai reikia klientui.
  2

  Strategija

  Gavę informaciją iš kliento, tęsiame darbus – ruošiame strategiją ir darbų planą.
  3

  Raktažodžių parinkimas

  Išsikėlę aiškius tikslus, parenkame geriausiai tinkančius raktažodžius. Šis etapas labai svarbus, nes teisingai parinkus raktažodžius, galima gauti maksimalų efektyvumą.
  4

  Turinio ruošimas

  Žinome, kad aiškus ir įdomus turinys turi didžiulę įtaką SEO kampanijai. Turime per ilgus veiklos metus atrastą geriausią sistemą, pagal kurią ruošiame turinį. Tik turtingas turinys šiais laikais atsiduria pirmose paieškos pozicijose.
  5

  Vidinė optimizacija

  Sutvarkome svetainės vidų: krovimo greitį, vartotojo patirtį, aprašymus, struktūrą, klaidas ir kita.
  6

  Išorinė optimizacija

  Sutvarkę interneto svetainę, galime užsiimti turinio marketingu ir pradėti skleisti žinią apie jus. Tam būtinos atgalinės nuorodos iš patikimų svetainių – mes jų turime daugybę.

  Naujienos

  Projektų kūrimas, valdymas ir kitos naujienos

  Kaip naudotis Google Classroom?

  Google Classroom yra švietimo platforma, skirta mokytojams ir mokiniams bendrauti, dalintis užduotimis ir mokymosi medžiaga bei valdyti mokymosi procesą internete. … Read More

  Kaip atsisiųsti ir naudotis Zoom programa? Prisijunk ir tu!

  Zoom yra populiari nuotolinio susitikinėjimo ir internetinio seminaro platforma, kuri leidžia žmonėms komunikuoti, bendrauti ir dirbti nuotoliniu būdu. Štai žingsniai, … Read More