SEO Straipsnių Rašymas

Tekstai Svetainėms nuo 10 Eur

Didėjantis klientų srautas yra svarbi bet kurios skaitmeninės rinkodaros strategijos dalis, o geriausias būdas padidinti srautą – gauti geresnį reitingą „Google“ paieškoje. Tvirta SEO strategija bei profesionaliai paruoštas svetainės turinys padės to pasiekti. Tai yra, įdomūs ir įtraukiantys tekstai paieškos varikliuose padeda išlikti aukščiausioje vietoje, o tai didina pardavimų rodiklius. Profesionalūs tekstai turi būti paremti šaltiniais ir pateikti klientams suprantamu būdu, nes tai užtikrina puslapio patirtį, kuri yra vienas iš svarbiausių svetainės reitingavimo veiksnių.

Parašykite mums!

  Paslaugos

  nuo €15/vnt

  SEO straipsnių rašymas

  Profesionaliai parašyti straipsniai jūsų svetainei padeda pritraukti klientų srautą iš paieškos. Taip yra todėl, nes geras informacinis straipsnis gali pakelti puslapio reitingus “Google” paieškoje į aukščiausias pozicijas. Kiekvienas modernus verslas turi pateikti informaciją apie savo veiklą naudojant atitinkamus raktinius žodžius ir kuriant optimizuotą turinį, kuris atitinka vartotojo lūkesčius.

  nuo €50/psl

  Svetainių tekstų ruošimas

  Kiekvieną svetainės puslapį būtina užpildyti naudinga ir parduodančia informacija, kuri skatintų klientą pirkti ir padėtų sukurti grįžtamąjį ryšį. Vienas iš paieškos variklių pozicijų matavimo faktorių yra teksto kiekis ir jo kokybė. SEO rašymas optimizuoja puslapio turinį, kad paieškos sistemos lengviau jį peržiūrėtų ir įvertintų palankiai. Kai jis yra vertinamas palankiau, yra suteikiama aukštesnė vieta paieškos varikliuose.

  nuo €10/vnt

  Prekių aprašymai

  Unikalūs ir naudingi produktų ir prekių aprašymai turi didelę įtaką pardavimų skaičiui. Užsukęs į produkto puslapį, klientas turi rasti visą informaciją, kurios ieško, kitu atveju jo susidomėjimas preke gali išblėsti. Spalvos, dydžiai ar panaudojimo būdai, kurie yra aiškiai aprašyti, visada kelia pasitikėjimą parduotuve. Norint to pasiekti, pirmiausia reikia pažinti savo auditoriją ir rašyti tekstą tai auditorijai suprantama kalba.

  nuo €15/vnt

  Pranešimų spaudai ruošimas

  Norint įvesti naują produktą ar paslaugą į rinką, būtina apie jį pranešti žiniasklaidoje. O puikiausias įrankis šiam darbui yra spaudos pranešimas. Verslas, apie kurį kalba naujienų portalai, atrodo daug patikimesnis. Rašant pranešimus spaudai yra svarbu pažinti auditoriją, kuriai šis produktas ar paslauga yra aktualiausia, ir pasirinkti tinkamus raktinius žodžius. Tik gerai pasirinkti raktiniai žodžiai gali padėti išlikti populiariems ir konkurencingiems rinkoje.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kiek užtrunka straipsnio rašymas?

  Straipsnių ruošimas užtrunka 1-2 sav., priklausomai nuo jų kiekio. Ilgesnio turinio rašymas suteikia laisvę pateikti informaciją įvairiais būdais, pavyzdžiui, sąrašais ir lentelėmis. Kiekviename straipsnyje reikia sudėti daug informacijos, o įvairūs jos pateikimo būdai gali būti naudingi ir žmonėms, ir paieškos sistemoms.

  Ar talpinate straipsnius savo tinklaraščiuose?

  Taip, turime savo tinklaraščius, kuriuose talpiname SEO straipsnius. Visi blogai turi srautą iš Google, kas patvirtina, jog mūsų ruoštas turinys pasiekia lankytoją. Kadangi visi paieškos variklio algoritmai apdovanoja unikalų turinį aukšta pozicija paieškoje, todėl stengiamės, kad mūsų tekstai skambėtų natūraliai ir neturėtų dublikatų.

  Kas yra geras straipsnis?

  Geras straipsnis – tai unikalus, neturintis dublikatų, kokybiškas ir lengvai suprantamas turinys. Straipsnio kokybė priklauso nuo turinio tikslumo ir aiškumo. Mes informaciją paremiame patikimais šaltiniais, naudojame reikiamus raktinius žodžius ir visą tai pateikiame paprastais žodžiais. Svarbiausia perteikti žinutę, kad jūsų skaitytojas ją tiksliai suprastų.

  Svetainės tekstų optimali apimtis?

  Svetainės tekstų apimtis darosi vis svarbesnė, dėl “Google” reikalavimų. Gero straipsnio taisyklė – kiekviename tekste turi būti bent 1000 žodžių aukštos kokybės turinio. Mes rekomenduojame aprašyti viską, kas svarbu būtent tam puslapiui ar paslaugai. Jei turinys yra naudingas tikrai galima išplėsti aprašymą.

  Ar paruošiate nuotraukas straipsniams?

  Taip, kiekvienas straipsnis yra paruošiamas su nemokamos licenzijos nuotraukomis. Vizualinė dalis straipsnį pagyvina ir parodo, jog investavote laiko į turinį. Kadangi per daug teksto žmonėms gali būti sunku perskaityti, rekomenduojame jį suskaidyti į blokus ir atskirti vizualizacijomis. Straipsnis, su nuotraukomis ir video, turi daugiau šansų būti perskaitytas iki galo.

  Darbų procesas

  1

  Susipažinimas

  Pirmiausia vykdome pokalbį telefonu, vaizdo skambučiu arba gyvai – tai padeda sklandžiau aptarti projektą ir išsiaiškinti, ko tiksliai reikia klientui. Norint, kad būtų kuo geresnis reitingas paieškoje, turinys turi būti rašomas atsižvelgiant į keletą svarbių aspektų. Vienas iš svarbiausių SEO rašymo aspektų yra tinkamų raktinių žodžių naudojimas, o juos padeda išsiaiškinti bendravimas su klientu.
  2

  Strategija

  Gavę informaciją iš kliento, tęsiame darbus ruošdami strategiją ir darbų planą. Taip pat atliekame raktinių žodžių tyrimą ir susijusių žodžių bei frazių, kuriuos reikia įtraukti į turinį, sąrašą. Tai reiškia, kad stengiamės sužinoti, ko žmonėms reikia, kai ieško tokių svetainių kaip jūsų.
  3

  Konspektavimas

  Surenkame visą reikiamą informaciją iš patikimų šaltinių ir paruošiame konspektą. Norint užtikrinti aukštą reitingą paieškos varikliuose, reikia naudoti sudėtingą kalbą. Jei teksto kalba yra pernelyg paprasta, t.y. vartojama per mažai unikalių žodžių, ji neįvertinama kaip vertinga. Tačiau jei turinys yra parašytas per sudėtingai, skaitytojai jos nesupras. Todėl itin svarbu surasti balansą tarp paprastos ir sudėtingos teksto kalbos.
  4

  Rašymas

  Atradę balansą tarp sudėtingos ir paprastos teksto kalbos, paverčiame konspektą į lengvai suprantamą informaciją, kuri turi užtektinai raktinių žodžių, užtikrinančių aukštą poziciją paieškos varikliuose. Turinio dėstymas turi būti sklandus ir paprastas, bet tuo pačiu ir pakankamai sudėtingas, kad natūraliai naudojant kalbą pateiktų daug informacijos reikiama tema.
  5

  Redagavimas

  Surinkę galutinį tekstą dar kartą jį patikriname, tada siunčiame klientui ir jei jis turi papildomų pastabų, dar kartą redaguojame. Tekstą redaguojame tol, kol įsitikiname, kad sukūrėme gerai optimizuotą turinį. Mūsų galutinis tekstas būna konkretus, aiškiai suprantamas ir gerai vertinamas paieškos variklių.
  6

  Patalpinimas

  Tik visiškai užbaigtą straipsnį talpiname į svetainę, tada optimizuojame ir laukiame skaitytojų. Tačiau turite žinoti, kad turinio rašymu darbai nesibaigia. Taip pat reikia tinkamai įvesti straipsnio pavadinimo žymą, kuri bus rodoma kaip puslapio pavadinimas. Be to, kiekvienai turinio daliai reikia metažymų ir metaaprašo, nes tai leidžia paieškos sistemoms rodyti trumpą jūsų sukurto turinio aprašymą.

  Naujienos

  Projektų kūrimas, valdymas ir kitos naujienos

  Kaip naudotis Google Classroom?

  Google Classroom yra švietimo platforma, skirta mokytojams ir mokiniams bendrauti, dalintis užduotimis ir mokymosi medžiaga bei valdyti mokymosi procesą internete. … Read More

  Kaip atsisiųsti ir naudotis Zoom programa? Prisijunk ir tu!

  Zoom yra populiari nuotolinio susitikinėjimo ir internetinio seminaro platforma, kuri leidžia žmonėms komunikuoti, bendrauti ir dirbti nuotoliniu būdu. Štai žingsniai, … Read More