Elektroninių parduotuvių kūrimas Vilnius

Internetinė parduotuvė – Gera Kaina

Kuriame patrauklius ir efektyvius sprendimus, pritaikytus Vilniaus miestui, turime galimybę integruoti visas reikiamas priemones. Programavimo įgūdžiai ir ilgametė patirtis mums leidžia sukurti puikios kokybės šiuolaikinį produktą. Elektroninės parduotuvės tikslas yra lankytoją paversti pirkėju ir mes žinome, kaip tai įgyvendinti. Rimtas požiūris į interneto puslapio techninę dalį mūsų projektus iškelia į aukščiausias „Google“ paieškos pozicijas. Žinoma, didžiausią dėmesį visada skiriame turiniui ir teigiamai vartotojo patirčiai. Junkitės prie mūsų!

Parašykite mums!

  Paslaugos

  nuo €850

  „Wordpress“ el. parduotuvių kūrimas

  „Wordpress“ elektroninės parduotuvės yra puikus pasirinkimas mažos ir vidutinės apimties projektams. Mūsų kurtos internetinės parduotuvės turi unikalų ir prisitaikantį prie visų ekranų dizainą, greitą krovimo greitį, SSL sertifikatą, privatumo politiką ir kitas būtinas funkcijas.

  nuo €3500

  Karkasinių el. parduotuvių kūrimas

  Didelės apimties elektronines parduotuves kuriame naudodami „Laravel“ karkasą. Ir tikrai TAIP – mūsų kurtos parduotuvės parduoda. Jos yra matomos paieškoje, visiškai optimizuotos.

  nuo €200/mėn

  Parduotuvės priežiūra

  Naudinga paslauga įmonėms, kurios neturi savo priežiūros komandos. Sukeliame produktus, optimizuojame juos. Galime ruošti tekstus, nuotraukas, vaizdo įrašus jūsų produktams.

  nuo €600

  Sandėlio, buhalterijos integracija

  Norite automatiškai siųsti sąskaitas faktūras? Norite importuoti produktus be žmogaus darbo? Tokiu atveju reikės patobulinti parduotuvę ir atlikti sandėlio ar buhalterijos integraciją.

  Depeche Coffee

  Kurdama “Depeche Coffee” siekiu, kad meistriškai ir šviežiai paskrudintą kavą būtų galima nusipirkti kiekvienam, ne tik atėjus į Halės turgų, bet ir neišėjus iš namų – užsisakant e.parduotuvėje ir gaunant į paštomatą arba pristatant tiesiai į Jūsų namus!

  Peržiūrėti projektą

  AutoGrupė

  UAB „Autogrupė“ – įmonė, teikianti patikimų, kokybiškų, techniškai tvarkingų ir ekonomiškų automobilių bei jų aksesuarų nuomos paslaugas konkurencingomis kainomis.

  Peržiūrėti projektą

  MilnyParlon

  MILNY PARLON – Luxury Personal Shopping & Styling company influenced by the global “Big Four” fashion capitals: Milan – New York – Paris – London.

  Peržiūrėti projektą

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kiek užtrunka el. parduotuvės kūrimas?

  Optimizuotas kūrimo procesas padeda mums sukurti projektą labai greitai. „Wordpress“ el. parduotuvė kuriama iki 3 savaičių, „Laravel“ (karkasinės) el. parduotuvės sukūrimas dažniausiai užtrunka iki 3 mėnesių.

  Kiek kainuoja internetinės parduotuvės kūrimas?

  „WordPress“ internetinių parduotuvių kūrimas prasideda nuo 850 Eur. Unikalios el. parduotuvės svetainės kainuoja nuo 3500 Eur. Kainos nurodytos už kokybiškai atliktą darbą. Daug žemesnė nei rinkos kaina gali sufleruoti apie apgavystę ar prastą kokybę. Tad būkite budrūs rinkdamiesi specialistus.

  Kas yra elektroninė parduotuvė?

  Tai Jūsų veidas internete. Kiekvienas verslas žino, jog be el. parduotuvės užkariauti klientų širdžių nepavyks. Gyvendami skaitmeniniame amžiuje privalote būti matomi kompiuterių ir telefonų ekranuose. Tą padės padaryti patrauklaus akiai firminio stiliaus ir švarios techninės dalies interneto svetainė.

  Kaip tapti matomiems Google?

  Yra keli būdai:

  • Organinis,
  • Mokėjimas už paspaudimus.

  Organinis būdas – tai SEO paslaugos, tinka ilgalaikei strategijai. Mokėjimas už paspaudimus – tai Google Ads, puikiai tinka pradedant verslą arba norint greitų rezultatų su maža investicija.

  Kokias funkcijas integruojate į svetainę?

  Galime įgyvendinti viską, kas yra įmanoma rinkoje. Didelį dėmesį skiriame:

  • vartotojų patirčiai (UX/UI),
  • techninei daliai (krovimo greitis, sklandus veikimas, prisitaikantis dizainas ir kt.),
  • optimizacijai (paruošimas „Google“ paieškos varikliui).
  Kokios parduotuvės reikia Vilniaus miesto įmonėms?

  Kuriant elektroninę parduotuvę būtina atsižvelgti į auditoriją. Kadangi Vilnius yra Aukštaitija, reikia gilintis į vietinių žmonių norus. Parduotuvei pritaikyti reikiamas sandėlio ar buhalterijos integracijas.

  Darbų procesas

  1

  Susipažinimas

  Vykdome pokalbį telefonu ar gyvai Vilniuje – tai padeda aptarti projektą, išsiaiškinti, ko tiksliai reikia klientui.
  2

  Strategija

  Gavę informaciją iš kliento, tęsiame darbus – ruošiame strategiją ir darbų planą.
  3

  Maketavimas

  Pagal paruoštus rėmus dizaineriai įgyvendina visiems ekranams pritaikytą maketą.
  4

  Programavimas

  Paverčiame dizaino maketą judančiu ir visiškai funkcionalia elektronine parduotuve.
  5

  Testavimas

  Tikriname, ar funkcijos veikia be klaidų. Klientui leidžiame peržiūrėti projektą.
  6

  Paleidimas

  Atlikę visus testavimus, gavę kliento sutikimą, mes paleidžiame el. parduotuvę.

  Naujienos

  Projektų kūrimas, valdymas ir kitos naujienos

  Kaip naudotis Google Classroom?

  Google Classroom yra švietimo platforma, skirta mokytojams ir mokiniams bendrauti, dalintis užduotimis ir mokymosi medžiaga bei valdyti mokymosi procesą internete. … Read More

  Kaip atsisiųsti ir naudotis Zoom programa? Prisijunk ir tu!

  Zoom yra populiari nuotolinio susitikinėjimo ir internetinio seminaro platforma, kuri leidžia žmonėms komunikuoti, bendrauti ir dirbti nuotoliniu būdu. Štai žingsniai, … Read More