Jeigu ieškote būdų, kaip susikurti internetinę svetainę nemokamai ir labai greitai, tada greičiausiai teks nusivilti, nes tai yra neįmanoma. Verslams ar specialistams reikalinga internetinė svetainė, nes jos pagalba jie gali daug greičiau ir paprasčiau parduoti produktą ar paslaugą. O internetinė rinka šiandien dienai yra itin stipri, todėl vargu ar pavyks ją užkariauti su mėgėjišku internetiniu tinklalapiu. Norint susikurti tikrai gerą internetinę svetainę, tai turite padaryti profesionaliai, ir žinant, kad kūrimo procesą sudaro net keli etapai, to padaryti per vieną vakarą tikrai nepavyks.
Svetainės kūrimo etapai:
- Struktūros planas (Wireframe);
- Dizaino piešimas;
- Dizaino karpymas (Front-end);
- Turinio valdymo pajungimas (Back-end).
Kas yra gera internetinė svetainė?
1. Unikalus ir prie visų ekranų prisitaikantis dizainas:
Svetainė turi atrodyti solidžiai ir patikimai, todėl yra būtinas prisitaikymas prie bet kokio ekrano. Lėtai veikianti internetinė svetainė tikrai nepavers lankytojo į pirkėją. Ir visai nesvarbu, kad planšetės yra rečiausiai naudojami prietaisai naršymui internetinėse svetainėse, tačiau būtina pritaikyti internetinius puslapius ir joms. Programuojant svetainės išvaizdą siūloma naudoti “Bootstrap” ar kitą “CSS” karkasą, norint išvengti pritaikymo įvairiems įrenginiams problemų.
2. Užkrovimo greitis:
Kaip greitai užsikrauna svetainė, turi įtakos lankytojų konversijos į pirkėją kiekiui. Kai užbaigsite svetainės programavimo darbus, turėtumėte būtinai ją pratestuoti “Page Insight” įrankiu ir tada pamatysite, kaip iš techninės pusės tinklalapį mato “Google” paieškos variklis.
3. Vidinis SEO:
Turint internetinę svetainę būtina padėti “Google” suprasti, apie ką yra jūsų turinys. “Google” paieškos varikliams labai gerai sufleruoja “Meta title” ir “Meta Description” raktažodžių eilutės. Tai pirmas dalykas kur “Google” žiūrės, kai užsuks į puslapį, ir atsižvelgdama į tai nuspręs, pagal kurį raktažodį rodyti jūsų internetinę svetainę.
4. Saugumas (SSL):
Nepamirškite įdiegti SSL sertifikatą, nes šis paprastas žingsnis turi įtakos jūsų pozicijoms “Google” paieškoje. Tokiu būdu taip pat apsaugosite savo klientų duomenis ir, svarbiausia, išvengsite internetinės naršyklės perspėjimų, kad jūsų svetainė yra nesaugi. Šis punktas priverčia daugumą lankytojų palikti internetinę svetainę net neperžiūrėjus jos turinio.
5. Kokybiškas turinys:
Didžiausia klaida, kurią daro internetinių svetainių savininkai, tai neparuošia tinkamo turinio savo nišai. Tai yra pats lengviausias būdas gauti naudingo lankytojų srauto ir pasikelti pozicijas pagrindiniams raktažodžiams. Tam gali padėti ir komunikavimas su svetainės lankytojais, todėl savo bloge turėtumėte tiesiog atsakyti į jiems rūpimus klausimus, pasinaudojant savo patirtimi. Dar geresnis sprendimas – sukurti video su atsakymu į klausimą.
Kiek kainuoja interneto svetainė?
Šiai dienai rinkoje savo pasiūlymus teikia daug internetinių svetainių kūrėjų, o paslaugų kainos svyruoja nuo 100 iki 20 000 Eur už svetainę ar el. parduotuvę. Mūsų žiniomis, visi pasiūlymai, kurie kainuoja iki 1000 Eur, yra šabloniniai variantai, dažniausiai daromi su “Page Builder”. Pradžiai toks variantas kartais gali suveikti, tačiau turite žinoti, kad jeigu jūsų planas yra uždirbti, tada už šią paslaugą teks sumokėti gerokai daugiau.
Mūsų teikiamų paslaugų kainos:
- “WordPress” šabloninės svetainės kaina yra nuo 550 Eur;
- “WordPress” šabloninės elektroninės parduotuvės (iki 2000 produktų) kaina nuo 850 Eur;
- Unikalios “Wordpress” svetainės kaina yra nuo 1200 Eur;
- Unikalios “Wordpress” elektroninės parduotuvės (iki 2000 produktų) kaina nuo 1800 Eur;
- Internetinis skelbimų ar naujienų portalas – nuo 3500 Eur;
- Karkasinė elektroninė parduotuvė (2000 ir daugiau produktų) – nuo 4500 Eur.
Koks skirtumas tarp unikalaus ir šabloninio dizaino?
Pagrindinis skirtumas tarp unikalaus ir šabloninio dizaino yra ne išvaizdoje ar nuotraukose, o tame, kad visas dėmesys yra skirtas vartotojo patogumui. Unikaliems dizainams tai yra puikiai atidirbama ties išdėstymu, t.y. vartotojui bus lengva naviguoti internetinėje svetainėje, todėl jie greitai ir patogiai ras tai, ko ieškojo. Unikalių svetainių skirtumas tas, kad juose yra puikiai išreikštas pasiūlymas, kuriam klientai negali atsispirti. Sudėjus visas šias dalis pardavimų kiekis gaunasi didesnis, todėl finansiškai apsimoka daugiau investuoti į svetainės kūrimą ir laikui bėgant atsiimti savo investiciją.
Kaip išsirinkti geriausius specialistus šiam darbui?
Visų pirma, reikia išsiaiškinti, ar jie dirba su “Page Builder”, ar tai bus unikaliai tik jums programuotas variantas. Sekantis žingsnis turėtų būti specialistų darbų palyginimas, todėl visada peržiūrėkite jų atliktus darbus. Atlikti darbai geriausiai parodo specialistų žinių ir įgūdžių lygį, todėl nebūtinai brangiausiai paslaugas teikiantys specialistai jums sukurs geriausią tinklalapį.