Sveikinimai Močiutei 90 Jubiliejaus Proga

Močiutė yra ypatingas žmogus. Ji yra kupina išminties, gyvenimiškų patirčių ir sentimentalių prisiminimų. Yra daug gyvenimo pamokų, kurias galime išmokti iš savo močiutės. Ji yra tas žmogus, kuris visais visada rūpinasi, kuriai turime būti dėkingi už gyvenimą, todėl ji nusipelnė pačių gražiausių ir nuoširdžiausių sveikinimų gimtadienio proga. O jei tas gimtadienis yra ne bet koks, o ypatingai gražus – 90-ies metų jubiliejus. Tokia proga privaloma parodyti savo dėmesį močiutei, palinkėti viso ko geriausio ir leisti jai jaustis svarbiai ir reikalingai. Taigi, kad jums būtų lengviau rasti ypatingus žodžius gimtadienio proga savo močiutei, pateikiame jums keletą sveikinimų šia ypatinga proga.

90-ojo gimtadienio linkėjimai močiutei:

 • Močiute, Tu daug metų šventei savo gimtadienius su savo vaikais sveika ir turtinga. Ir toliau senk didžiulėje malonėje. Tegul visi ateinantys metai būna palaiminti geros sveikatos. Su 90-ies metų gimtadieniu.
 • Sveikiname Tave, močiute, 90-ies metų jubiliejaus proga! Sunku patikėti, kad taip ilgai buvai su mumis. Niekas iš tikrųjų neįsivaizduoja gyvenimo be tavęs. Mes visi Tave labai mylime ir dieviname, ir labai džiaugiamės, kad turėjome galimybę praleisti šį laiką kartu. Todėl linkime dar daug metų dalintis savo išmintimi su mumis. Laimingo gimtadienio!
 • 90-imt jau atrodo gerai, bet 120-imt metų yra dar geriau. Nugyvenk dar daug ilgų ir laimingų metų. Geros sveikatos ir klestėjimo visame kame. Su gimtadieniu, močiute.
 • Tegul 90-imt metų būna ne Tavo gyvenimo saulėlydis, o tik tarpinė stotelė link jo. Gyvenk dar daug ilgų, sveikų, o svarbiausia, laimingų metų. Su gimtadieniu, močiute.
 • Su 90-uoju gimtadieniu, močiute, sveikinu Tave. Labai džiaugiuosi, kad nugyvenai šitiek gražių metų, ir tikiuosi, kad gyvensi dar ilgiau. Aš labai Tave myliu ir linkiu paties geriausio. Laimingo gimtadienio!
 • Gražios 90-mečio šventės Tau, močiute. Norėtume pasinaudoti proga ir padėkoti už visą meilę, rūpestį ir paramą, kurią mums suteiki per daugelį metų. Tu esi mūsų herojus ir mes taip džiaugiamės turėdami Tave. Su gimtadieniu, močiute!
 • Su gimtadieniu, močiute! Linkiu dar daugiau stiprybės ir geros sveikatos. Ir toliau gyvenk stiprų ir sveiką gyvenimą. Su 90-ies metų jubiliejumi, močiute!
 • Kokia privilegija švęsti 90-ąjį gimtadienį. Tai diena, kurios jūs nusipelnėte, ir nusipelnėte būti apgaubta visa artimų žmonių meile ir rūpesčiu. Tikimės, kad ši diena bus jums pati geriausia! Tikimės, kad tai tik daugelio dar ateinančių laimingų dienų pradžia! Jūs esate įkvėpimas mums visiems! Laimingo gimtadienio, močiute!

Močiutė yra ypatingas žmogus, kuris nusipelno gražiausio sveikinimo:

 • Šiandien, 90-ojo gimtadienio proga, norime pasveikinti Tave, močiute. Ši diena yra ypatinga ir mes kartu praleidome daug gražių dienų. Jūs daug išgyvenote ir dabar galite su džiaugsmu atsigręžti į savo gyvenimą. Tikimės, kad būsite šalia dar daug metų ir nekantraujame su jumis švęsti jūsų 100-ąjį gimtadienį! Laimingo jubiliejaus, brangi močiute!
 • Brangi močiute, nuo tavo gimimo dienos praėjo 90 metų, todėl norime jus pasveikinti šia ypatinga proga. Labai džiaugiamės, kad vis dar esate šalia ir dalinatės savo gyvenimiška patirtimi! Jūs matėte daug dalykų ir tikimės, kad būsite šalia dar daug metų. Su gimtadieniu, močiute!
 • Močiute, Tavo gyvenimas buvo ilga kelionė ir linkime, kad ši kelionė dar tęstusi ilgai. Mes labai džiaugiamės, kad esate mūsų gyvenime. Jūs mus tiek daug išmokėte, ir mes didžiuojamės būdami jūsų anūkais. Mes jus labai mylime ir tikimės, kad kiti jūsų metai bus dar geresni nei praėjusieji. Su gimtadieniu!
 • Brangi močiute, per savo ilgą gyvenimą išdalinote ne vieną patarimą. Didžiuojamės viskuo, ką padarėte dėl mūsų ir dėl visų aplinkinių. Jūs nusipelnėte, kad ši diena būtų švenčiama su meile ir susižavėjimu, nes be jūsų pagalbos šis pasaulis nebūtų toks gražus, koks yra šiandien. Gražaus 90-ojo jubiliejaus!
 • Brangi močiute, šiandien yra ypatinga diena, kai Tau sueina 90 metų. Tikimės, kad Tavo ateinantys 90 metų bus tokie pat nuostabūs, kaip ir pirmieji 90 metų, ir nekantraujame pamatyti, kokių naujų dalykų nuveiksi ateityje. Su jubiliejumi!
 • Brangi močiute, su 90-uoju gimtadieniu! Tikiuosi, kad Tavo diena bus nuostabi. Atsiprašau, kad negaliu švęsti kartu su Tavimi asmeniškai, bet žinok, kad kasdien galvoju apie Tave ir siunčiu Tau savo meilę. Aš taip didžiuojuosi visais dalykais, kuriuos padarei ir pasiekei per savo gyvenimą. Tu esi įkvėpimas mums visiems. Laimingo jubiliejaus!