Nerealūs Gimtadienio Sveikinimai

Kai dar vieni metai apsisuka aplink saulę, visada yra ką švęsti! Gimtadienio sveikinimų siuntimas yra puikus būdas pagerbti partnerio, šeimos nario, draugo, kolegos ar bet kurio kito mylimo žmogaus gimtadienį. Kai nuspręsite, kuriuos gimtadienio norus įtraukti į savo šventinio gimtadienio atviruko dovaną, pagalvokite, kam rašote. Jei draugui siunčiate mielą gimtadienio žinutę, galbūt norėsite pasiimti ką nors juokingo, atspindinčio jūsų kvailus santykius. Galbūt siunčiate gimtadienio atviruką savo močiutei, tokiu atveju miela gimtadienio citata gali puikiai tikti. Nuo įkvepiančių iki trumpų ir mielų gimtadienio sveikinimų – sudarėme išsamų gražių gimtadienio žinučių sąrašą visiems jūsų sąraše esantiems mylimiems žmonėms.

Mieli gimtadienio sveikinimai:

 1. Siunčiu jums gimtadienio palinkėjimą, apvyniotą meile, rūpesčiu ir šilčiausiais apkabinimais. Sveikinu su gimtadieniu!
 2. Laimingo gimtadienio vienai geriausių mano draugių. Štai dar vieni metai, kai juokiamės iš savo pokštų ir linkime viena kitai sveiko proto! Myliu tave ir su gimtadieniu!
 3. Šią ypatingą dieną kelsiu tostą už tave ir tavo gyvenimą. Atrodai jaunesnė nei bet kada! Su gimtadieniu!
 4. Vien žodžių nepakanka išreikšti, koks aš laimingas, kad švenčiate dar vienus savo gyvenimo metus! Linkiu Jums gimtadienio proga, kad visada būtumėte laiminga ir sveika. Niekada nesikeiskite! Su gimtadieniu, mieloji.
 5. Negaliu patikėti, kaip man pasisekė, kad radau tokį draugą kaip tu. Tu padarei kiekvieną mano gyvenimo dieną tokią ypatingą. Mano tikslas yra užtikrinti, kad jūsų gimtadienis būtų viena ypatingiausių dienų. Nekantrauju švęsti su tavimi! Su gimtadieniu!
 6. Toks draugas kaip tu yra neįkainojamas. Tu esi brangesnis už patį gražiausią deimantą. Tu esi ne tik stiprus ir išmintingas, bet ir malonus bei mąstantis. Šiandien noriu parodyti Tau, kaip man rūpi ir koks esu dėkingas, kad esi mano gyvenime. Su gimtadieniu!
 7. Tikiuosi, kad šiandien savo vakarėlyje tu šoksi, o kiti dainuos su džiaugsmu švęsdami Tavo visų laikų geriausią gimtadienį. Su gimtadieniu!
 8. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus toks pat, kaip tu… beprotiškai nuostabus. Linkiu tau tokio nuostabaus gimtadienio, koks tu pats esi! Su gimtadieniu!
 9. Visi turi gimtadienius. Jūs tiesiog švęskite savo geriau nei dauguma! Su gimtadieniu!
 10. Tu gimei, ir pasaulis tapo geresne vieta gyventi. Su gimtadieniu!

Prasmingi gimtadienio sveikinimai:

 1. Tu ne vyresnis – tu tiesiog labiau išsiskiriantis. Su gimtadieniu!
 2. Esu palaiminta, kad turiu tokį bičiulį kaip tu. Su gimtadieniu brangus drauge. Tegul tavo ypatinga diena būna kupina laimės ir meilės.
 3. Šiandien tavo diena, gyvenk taip, lyg būtum pasaulio karalius ir nesijaudink, ką sako kiti, ši diena kaip tik tau! Su gimtadieniu.
 4. Geriausi linkėjimai gimtadienio proga! Tegul šiandien jums būna maksimaliai linksma, o rytoj – kuo mažiau pagirių! Su gimtadieniu!
 5. Kaip ir geras vynas, atrodo, kad su amžiumi gerėjate. Su gimtadieniu, gražuoli!
 6. Kuo vyresnis tampu, tuo labiau suprantu, kad vis dar esu šiek tiek jaunesnis už tave! Su gimtadieniu.
 7. Nepasidavimas pagundai yra vienas iš būdų padidinti santykinę laimę. Pasidavimas pagundai yra būdas iš karto padidinti savo laimę. Būk laimingas. Su gimtadieniu.
 8. Gimtadienis reiškia, kad esi metais vyresnis, o gimtadienio vakarėlis reiškia, kad vaidini, jog esi 10 metų jaunesnis. Mėgaukis vakarėliu! Su gimtadieniu!
 9. Kraujas tirštesnis už vandenį. Gimtadienio tortas yra saldesnis nei bet kuris kitas. Su gimtadieniu!
 10. Noriu, kad tavo gimtadienis būtų švenčiamas kaip nacionalinė šventė, nes tada turėčiau laisvą dieną. Su gimtadieniu.

Juokingi gimtadienio sveikinimai:

 1. Kai kurie žmonės su amžiumi tampa išmintingesni. Kai kurie žmonės su amžiumi tampa turtingesni. Bet su amžiumi visi žmonės sensta. Taigi sėkmės su kitais dviem ir su gimtadieniu!
 2. Draugas yra tas, kuris supranta tavo praeitį, tiki tavo ateitimi ir priima tave tokį, koks esi – net jei senstate. Ačiū, kad esi toks draugas, ir su gimtadieniu.
 3. Tikiuosi, kad jūsų gimtadienis bus toks pat linksmas kaip ir jūs. Bet tavo linksmumas kelia labai aukštus standartus. Su gimtadieniu.
 4. Būti jaunam yra privilegija. Būti patraukliam yra genetinė dovana. O būti kietam? Tai – tu. Su gimtadieniu.
 5. Myliu tave taip pat, kaip mėgstu tortą gimtadienio vakarėlyje. Nepamiršk manęs pakviesti. Su gimtadieniu.
 6. Gyvenimas turi būti nugyventas su šypsena veide ir niekas nepadaro geresnio darbo uždėdamas tokią šypseną man ant veido nei tu. Su gimtadieniu!
 7. Niekada nebebūsi toks jaunas, koks esi šiandien, todėl linksminkis. Tačiau būk atsargus, nes dar niekada nebuvai tokio amžiaus, koks esi šiandien. Su gimtadieniu.
 8. Su gimtadieniu, jūsų graži išvaizda yra gyvas įrodymas, kad motina gamta kartais laimi kovą prieš laiką. Tu senti, bet vis tiek tu man patinki. Su gimtadieniu!
 9. Seserys ir gimtadieniai yra du dalykai, kurių niekada neatsikratysite ir nepakeisite. Abu mėgsta bent kartą per metus priminti, kiek jums metų. Laimingo gimtadienio vieninteliam žmogui, kurį išgelbėčiau zombių apokalipsės atveju.
 10. Prisimeni, kaip tu bandei man padėti užpūsti mano gimtadienio žvakutes ant torto? Dabar tau reikia padėti užpūsti žvakes, nes jų tiek daug! Su gimtadieniu!