Modernūs Paveikslai Ant Drobės

Niekas negali paneigti, kokį poveikį kambariui gali padaryti didelis modernus abstraktaus meno kūrinys. Ne paslaptis, kad originalūs abstraktaus meno paveikslai gali būti gana brangūs, ypač jei menininkas turi daug sekėjų. Tačiau jei ieškote abstraktaus meno su nedideliu biudžetu, gali būti sunku rasti didelių prieinamų meno kūrinių, kuriais iš tikrųjų galėtumėte didžiuotis. Štai kodėl tiek daug žmonių renkasi modernų abstraktų sienų meną spaudinių pavidalu ant drobės. Taigi, jei ieškote išskirtinio sienų meno kūrinio savo erdvei, galite apsilankyti internetinėje paveikslų ant drobės parduotuvėje “DrobeArt.lt”. Čia rasite itin didelį įvairių paveikslų pasirinkimą, todėl kiekvienas klientas tikrai ras jo namų interjero stilių atitinkantį modernų meno kūrinį.

Kodėl verta rinktis paveikslą ant drobės?

Paveikslai ant drobės – tai yra drobės spaudiniai, kurie yra tradicinis abstrakčiojo sienų meno pasirinkimas. Tokie paveikslai yra gana prieinami ir atrodo gana gerai, be to, kainuoja daug mažiau už tapytus paveikslus. Drobės medžiaga yra pagaminta iš medvilnės ir poliesterio mišinio, todėl rašalas gerai įsigeria. Tada spaudinys yra užtempiamas ant medinio rėmo ir susegamas. Žiniatinklyje yra daug svetainių, kuriose parduodami meno spaudiniai ant drobės, o “DrobeArt.lt” rasite itin platų modernių paveikslų už gerą kainą pasirinkimą. O geriausia yra tai, kad ši internetinė parduotuvė siūlo ir didelių dydžių paveikslus ant drobės, kurie jūsų namuose tikrai ras tinkamą vietą.

Kaip pasirinkti tinkamą modernų abstraktų paveikslą?

Tam, kad pasirinktumėte tinkamiausią modernaus meno paveikslą savo namams, yra trys taisyklės:

  1. Paveikslas turi visiškai atitikti interjero paletę ir atrodyti joje ištirpęs. Abstraktaus meno paveikslas turi harmoningai įsilieti į visumą ir tuo pačiu užpildyti sienos tuštumą. Toks paveikslas gali atlikti tilto vaidmenį tarp likusio kambario interjero. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainė pilka, o baldai violetiniai, pilki paveikslai su violetiniais purslais susies pagrindines spalvas.
  2. Paveikslas turi visiškai atitikti pagrindines spalvas, tačiau jame turi būti dvi ar daugiau papildomų spalvų. Tokiu atveju toks paveikslas gali žymiai atnaujinti interjerą. Jei paveikslas šiek tiek „išeina iš linijos“, jį galima papildyti panašių spalvų objektais. Jei paveikslas neatrodo kaip įsibrovimas interjere, nereikia imtis jokių veiksmų, kad jis būtų pritaikytas interjerui.
  3. Raudoni ar kitų ryškių spalvų paveikslai gali būti dominuojantis akcentas interjere. Tokie paveikslai gali būti apsupti vienodų spalvų objektais arba likti kaip vienos spalvos akcentas interjere.