Kaip Išsikviesti Taxi “Smart” Telefonu? Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose

Taksi yra pavežėjimo paslauga, kuria žmonės gali naudotis norėdami pasiekti reikiamą vietą. Tai yra greita ir patikima transporto priemonė, kurią galima išsikviesti vos per kelias minutes. Be to, pasirinkus geras ir patikimas taxi bendroves, galima būti tikram, kad pasirinkta transporto priemonė atvyks laiku ir Jūs pasieksite tikslą saugiai. Vis dėlto, taxi kelionės kaina gali būti didesnė nei viešojo transporto bilietas, todėl žmonės turėtų apsvarstyti savo galimybes ir taxi paslaugų reikalingumą.

Taxi paslaugų privalumai:

Pagrindinis taxi privalumas yra greitas ir patogus kelionės būdas. Tai ypač naudinga tiems, kurie turi skubėti į svarbų renginį ar reikia skubiai pasiekti kitą vietą. Be to, tai yra patikimas transporto pasirinkimas, nes taxi bendrovės dirba 24 valandas per parą. Kadangi taxi vairuotojai turi daug patirties ir yra gerai susipažinę su miesto keliais, todėl pasirinkus taxi, yra mažesnė rizika klaidžioti ir užstrigti eismo kamščiuose.

Kiti taxi privalumai yra:

 • Paprastas iškvietimo būdas – taxi galima išsikviesti per mobiliąją programėlę, internetu arba tiesiog skambinant į taxi bendrovę nurodytais numeriais.
 • Patogus ir saugus kelionės būdas – taxi yra saugesnė transporto priemonė nei viešasis transportas, o kelionės metu keleiviai gali patogiai sėdėti ir nesijaudinti dėl savo saugumo.
 • Malonus vairuotojų aptarnavimas – taxi vairuotojai yra mokomi būti mandagūs ir paslaugūs savo keleiviams, o tai padeda jaustis labiau vertinamais ir sulaukti malonaus aptarnavimo.
 • Galimybė užsisakyti paslaugą iš anksto – yra galimybė taxi paslaugą užsisakyti iš anksto, todėl galima užtikrinti savo kelionės planą ir išvengti laukimo.
 • Galimybė rinktis iš plataus taxi paslaugas siūlančių įmonių sąrašo – rinkoje taxi paslaugas siūlo ne viena įmonė, o tai užtikrina konkurencingumą ir adekvačias šios paslaugos kainas.

Taxi iškvietimas:

1. eTAXI:

eTAXI paslaugas siūlo šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys ir Šiauliai. eTAXI iškviesti galima šiais būdais:

 • Telefonu:

Visuose šiuose miestuose taxi galite išsikviesti bendrais telefonų numeriais: +370 633 44 553 arba 19000.

 • Internetu:

Taip pat galite išsikviesti taxi internetu adresu www.etaxi.lt, paspaudę nuorodą puslapio apačioje “išsikviesti internetu” ir suvedę reikiamus duomenis.

 • Mobiliąja programėle:

Jei turite išmanųjį telefoną, galite atsisiųsti eTAXI programėlę ir išsikviesti taxi dar greičiau ir patogiau. Jei naudojate išmanųjį telefoną su “Android” operacine sistema, eTAXI programėlę galite parsisiųsti iš “Google Play”. O jei naudojate išmanųjį telefoną su “iOS” operacine sistema, tada eTAXI programėlę galite parsisiųsti iš “App Store”.

2. BOLT:

Bolt savo paslaugas siūlo šiuose miestuose: Alytus, Druskininkai, Jonava, Kaunas, Kėdainiai, Klaipėda, Marijampolė, Mažeikiai, Nida, Palanga, Panevėžys, Tauragė, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Utena, Vilnius, Šiauliai ir Šilutė. Šį taxi iškviesti galima šiais būdais:

 • Mobiliąja programėle:

Oficialioje Bolt internetinėje svetainėje paspauskite nuorodą “Atsisiųsti programėlę”, tada savo telefono kamera nuskenuokite QR kodą ir atsisiųskite „Bolt“ programėlę. Prieinama „iOS“ ir „Android“ įrenginiams.

 • Internetu: 

Oficialioje Bolt internetinėje svetainėje paspauskite nuorodą “Kviesti „Bolt“ internetu” ir užpildykite reikiamus duomenis.

3. eTransport:

eTransport savo paslaugas siūlo šiuose miestuose: Vilnius, Trakai, Elektrėnai, Ukmergė, Šalčininkai, Švenčionys, Širvintos, Kaunas, Kėdainiai, Jonava, Kaišiadorys, Raseiniai, Birštonas, Prienai, Klaipėda, Šilutė, Skuodas, Neringa, Palanga, Šiauliai, Radviliškis, Kelmė, Pakruojis, Akmenė, Joniškis, Panevėžys, Rokiškis, Biržai, Kupiškis, Pasvalys, Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda, Kalvarija, Šakiai, Alytus, Druskininkai, Lazdijai, Varėna, Telšiai, Mažeikiai, Rietavas, Plungė, Utena, Molėtai, Anykščiai, Ignalina, Zarasai, Visaginas, Tauragė, Jurbarkas, Pagėgiai ir Šilalė. eTransport iškviesti galima šiais būdais:

 • Telefonu:

Visuose šiuose miestuose taxi galite išsikviesti bendrais telefonų numeriais: +370 611 11 111 (visi tinklai), +370 622 22 222 (visi tinklai), +370 633 33 333 (visi tinklai) arba 1424 (Bitė, Tele2, Telia).

 • Internetu:

Taip pat galite išsikviesti taxi internetu adresu www.etransport.lt, užpildę laukelį “Užsisakykite kelionę dabar”.

 • Mobiliąja programėle:

Jei turite išmanųjį telefoną, galite atsisiųsti eTransport programėlę ir išsikviesti taxi dar greičiau ir patogiau. Jei naudojate išmanųjį telefoną su “Android” operacine sistema, eTransport programėlę galite parsisiųsti iš “Google Play”. O jei naudojate išmanųjį telefoną su “iOS” operacine sistema, tada eTransport programėlę galite parsisiųsti iš “App Store”.