Biožidiniai: Atsiliepimai Ir Kainos

Biožidiniai gali būti kabinami ant sienos, pakabinami iš lubų, montuojami į sieną ar baldus, taip pat pastatomi ant grindų ar stalo. Jie gali būti įvairių spalvų, dažniausiai juodos ir baltos, kadangi šios dvi spalvos yra lengviausiai pritaikomos interjere, tačiau pasitaiko ir pilkų, ir žemės atspalvių. Taip pat galima rinktis iš skirtingų biožidinių formų ir dydžių, su apsauginėmis stiklo sienelėmis ar be jų. Internetinė parduotuvė “Tavo židinys” turi didelį įvairių biožidinių tipų ir modelių pasirinkimą, kurių kaina svyruoja nuo 80 iki 1400 Eurų. Taip pat čia galite rasti nemažą lauko židinių pasirinkimą. Apsilankykite internetinėje parduotuvėje, išsirinkite sau patinkantį biožidinį ir mėgaukitės namų jaukumu bei šildančia ekologiška liepsna be jokių dūmų.

Biožidinių kainos:

Biožidinių kainos įvairiose parduotuvėse gali ženkliai svyruoti, priklausomai nuo jo modelio ir tipo. Internetinėje parduotuvėje “Tavo židinys” biožinių kainos yra tokios:

  • Pastatomi biožidiniai – kainos svyruoja nuo 80 iki 1350 Eur.
  • Pakabinami biožidiniai – kainos svyruoja nuo 80 iki 1350 Eur.
  • Įmontuojami biožidiniai – kainos svyruoja nuo 80 iki 700 Eur.
  • Pakabinami iš lubų biožidiniai – kainos svyruoja nuo 750 iki 1300 Eur.

Kodėl verta rinktis biožidinį?

1. Tikra liepsna:

Biožidinys yra puiki alternatyva tradiciniam malkiniam židiniui, tačiau daug ekonomiškesnė. Nors biožidinys negali pakeisti pagrindinės šildymo sistemos, tačiau jis skleidžia malonią ir šiltą liepsną, kuri šildo, ir gali sušildyti nedidelę patalpą. Taip pat biožidinys gali būti naudojamas terasoje ar pavėsinėje, kad skleistų šilumą šaltais vasaros vakarais.

2. Jokių malkų:

Vienas biožidinių geriausių privalumų yra tas, kad jis yra ekonomiškas įrenginys. Biožidinys yra kūrenamas bioetanoliu, todėl jums nereikia rūpintis malkomis, kurios, norint įsigyti kokybiškų, brangiai kainuoja. Atsižvelgiant į biožidinio modelį ir liepsnos intensyvumą, jo valandos veikimui reikia 0,2 – 0,5 l bioetanolio, todėl vieno litro bioetanolio jums pakaks netgi 3 – 5 valandoms.

3. Paprastas naudojimas:

Biožidinį yra itin paprasta ir lengva naudoti – jums tereikia iki nurodytos linijos įpilti biokuro ir jį uždegti. Be to, jei biožidinys yra pastatomas, tokiu atveju jo panaudojimo galimybės yra beribės. O tai reiškia, kad jį galite naudoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

4. Greitas montavimas:

Kadangi biožidiniams nereikia įrengti kamino, dūmtraukio, ventiliacijos sistemos ar kitų įrenginių, todėl šis įrenginio montavimas yra greitas ir paprastas. Tam, kad biožidinys veiktų, nereikia atlikti jokių statybos darbų, išskyrus tuos atvejus, jei pasirinksite montuojamą į sieną biožidinio tipą. Tokiu atveju reikia padaryti nišą sienoje, kad į ją būtų galima montuoti biožidinį. Tačiau jei pasirinksite pastatomą arba pakabinamą biožidinį jums nereikia atlikti jokių papildomų darbų, todėl biožidiniu galėsite pradėti naudotis tuoj pat.

5. Ekologiškumas:

Biožidinys užtikrina ekologiškumą, nes tai yra aplinkos neteršiantis šilumą skleidžiantis prietaisas. Biožidinys yra kūrenamas biokuru – bioetanoliu, kuris yra pagamintas iš ekologiškai užaugintų produktų, tokių kaip cukranendrės, javai ar kukurūzai. Bioetanolis yra natūralus, alkoholio pagrindu pagamintas kuras, kuris degdamas išskiria tik anglies dioksidą, garus ir šilumą. Garai išgaruoja, anglies dioksidą absorbuoja augalai, o šiluma šildo patalpą. Tokiu atveju biožidinys į aplinką neišmeta jokių kenksmingų medžiagų ar smalkių.